Tefal QB300138

Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal QB300138, Кујнски Робот, Боја Бела, WIZZO, Моќност 700W, Г
Достапност:
Шифра: 71285
Прегледи: 439

Редовна цена:

13,699 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

13,699 Ден.