Tefal GV6820E0

Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal GV6820E0, Парен Генератор, Боја виолетово црна, 2200W, рег
Достапност:
Шифра: 71222
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 462
Редовна Цена: 11,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

8,999 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 11,299 Ден. ДЕНАРИ