Tefal FV5545E0

Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal FV5545E0, Пегла на пареа, Боја Бордо, 2600W, регулирачка п
Достапност:
Шифра: 71212
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 319

Редовна цена:

4,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

4,499 Ден.