Gorenje K 6121 SG

Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje K 6121 SG, Самостоечки Комбиниран шпорет, Сребрена боја,
Достапност:
Шифра: 71203
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 647

Редовна цена:

20,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

18,429 Ден.