Gorenje K 5111 WG

Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje K 5111 WG, Самостоечки Комбиниран шпорет, Бела боја, Ене
Достапност:
Шифра: 71110
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 848

Редовна цена:

14,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

12,999 Ден.