CARISMA CRC53MV

Бренд: Various
Краток опис: CARISMA CRC53MV, Фенкојлер, 4.50KW греење, 3.64KW ладење
Достапност:
Шифра: 71044
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 1110

Редовна цена:

24,999 Ден.