ST HMRB-500DWR

Бренд: ST
Краток опис: ST HMRB-500DWR, Superior Technology, Бела/црвена боја, Рачен мик
Достапност:
Шифра: 70995
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 612

Редовна цена:

1,799 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

1,799 Ден.