BaByliss E708PE

Бренд: BaByliss
Краток опис: BaByliss E708PE, Безжична Машинка за шишање коса и брада, Сечила
Достапност:
Шифра: 70969
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 734

Редовна цена:

1,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

1,499 Ден.