Wijas Perfect Mix 5.5/150

Бренд: Wijas
Краток опис: Wijas Perfect Mix 5.5/150, Проточен бојлер со интегрирана чешма/
Достапност:
Шифра: 70899
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 886

Редовна цена:

3,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

3,109 Ден.