BOSCH MUM58420

Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH MUM58420, Kујнски робот, Сиво Виолетова боја, Моќен мотор
Достапност:
Шифра: 70866
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 655

Редовна цена:

18,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

16,149 Ден.