BOSCH MUM9B33S12

Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH MUM9B33S12, Kујнски робот, Сиво Црна боја, Моќен мотор 130
Достапност:
Шифра: 70865
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 497

Редовна цена:

35,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

30,599 Ден.