ST BH-1200QNP

Бренд: ST
Краток опис: ST BH-1200QNP, Superior Technology, Ѕидна греалка за во бања, Кв
Достапност:
Шифра: 70796
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 1002

Редовна цена:

1,299 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

999 Ден.