ST HL-117HNP

Бренд: ST
Краток опис: ST HL-117HNP, Superior Technology, Хоризонтална греалка, 2000W,
Достапност:
Шифра: 70794
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 821

Редовна цена:

749 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

579 Ден.