ST CHG-2000NP

Бренд: ST
Краток опис: ST CHG-2000NP, Superior Technology, Греалка конвектор, 2000W, пр
Достапност:
Шифра: 70791
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 1068

Редовна цена:

1,699 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

869 Ден.