Philips FC9351/01

Бренд: Philips
Краток опис: Philips FC9351/01, Правосмукалка, Боја Црно црвена, Моќност на м
Достапност:
Шифра: 70669
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 443
Редовна Цена: 8,199 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,559 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 8,199 Ден. ДЕНАРИ