Gorenje KVE КМ 21 Садопер

Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje KVE КМ 21 Садопер, сива боја, Димензии на мијалникот: 86
Достапност:
Шифра: 70498
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 625

Редовна цена:

10,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

9,999 Ден.