ST TAC-12INV

Бренд: ST
Краток опис: ST TAC-12INV, Superior Technology, 12000 BTU ИНВЕРТЕР Климатизер
Достапност:
Шифра: 70281
Гаранција (дена): 1800
Прегледи: 3816

Редовна цена:

21,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

17,999 Ден.