SAPIR SP-7100-JE

Бренд: SAPIR
Краток опис: SAPIR SP-7100-JE, Проточен бојлер со чешма за кујна (батерија),
Достапност:
Шифра: 70269
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 1217

Редовна цена:

2,799 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

2,459 Ден.