Philips BRI953/00

Бренд: Philips
Краток опис: Philips BRI953/00, Lumea Prestige IPL, Боја Бело Розева, безжичн
Достапност:
Шифра: 70254
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 9072

Редовна цена:

31,699 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

31,699 Ден.