SAPIR ZEPHYR Z-1227-B

Бренд: SAPIR
Краток опис: SAPIR ZEPHYR Z-1227-B, Електрична мелница за зачини со ЛЕД светл
Достапност:
Шифра: 70147
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 840

Редовна цена:

399 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

249 Ден.