HITACHI RAS/RAC-K14HCG

Бренд: Hitachi
Краток опис: HITACHI RAS/RAC-K14HCG, ИНВЕРТЕР Клима уред 12000BTU, 3.5KW, Ефе
Достапност:
Шифра: 70077
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 3057

Редовна цена:

34,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

29,999 Ден.