ST CSH60WHK Superior Technology

Бренд: ST
Краток опис: ST CSH60WHK Superior Technology, Комбиниран шпорет со капак 60x6
Достапност:
Шифра: 70073
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 1558

Редовна цена:

9,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

8,999 Ден.