ARISTON BRAVO E 3323 U-F 7

Бренд: Ariston
Краток опис: ARISTON BRAVO E 3323 U-F 7, Проточен електричен бојлер со туш, 3
Достапност:
Шифра: 70040
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1586

Редовна цена:

3,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

3,189 Ден.