ARISTON SHAPE 15 R/5

Бренд: Ariston
Краток опис: ARISTON SHAPE 15 R/5, Високомонтажен Бојлер за во кујна 15 литри
Достапност:
Шифра: 70039
Гаранција (дена): 1080
Прегледи: 811

Редовна цена:

3,699 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

3,369 Ден.