ХЕПА ФИЛТЕР за Gorenje VCK1601RCYIII&VCKBCY

Бренд: Gorenje
Краток опис: ХЕПА ФИЛТЕР за Gorenje VCK1601RCYIII&VCKBCY
Достапност:
Шифра: 70032
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 330

Редовна цена:

349 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

329 Ден.