ST DHM-125E Superior technology

Бренд: ST
Краток опис: ST DHM-125E Superior technology, Мини Одвлажнувач за воздух, бел
Достапност:
Шифра: 70026
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 829

Редовна цена:

1,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

1,799 Ден.