WHIRLPOOL WFE 2B19

Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL WFE 2B19, Самостоечка Машина за миење садови, бела, 60
Достапност:
Шифра: 69986
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 314

Редовна цена:

18,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

17,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА 18,499 Ден. ДЕНАРИ