Philips GC4881/20

Бренд: Philips
Краток опис: Philips GC4881/20, Пегла на пареа, Боја Сино црна, 2800W, регули
Достапност:
Шифра: 69963
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 273
Редовна Цена: 6,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 6,299 Ден. ДЕНАРИ