TELEFUNKEN TVEC 6060W

Бренд: Telefunken
Краток опис: TELEFUNKEN TVEC 6060W, Комбиниран шпорет, 60цм, бела боја, 3 гас
Достапност:
Шифра: 69947
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 852

Редовна цена:

11,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

10,999 Ден.