Gorenje JC 900 E

Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje JC 900 E, Соковник - Цедач за агруми (џусер), Боја: Нерѓ
Достапност:
Шифра: 69920
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 505

Редовна цена:

4,699 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

4,390 Ден.