HITACHI 32HB6T41 SMART LED TV

Бренд: Hitachi
Краток опис: HITACHI 32HB6T41 SMART LED TV, HD Ready, Resolution 1366x768, 40
Достапност:
Шифра: 69831
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 3305

Редовна цена:

12,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

10,999 Ден.