Alfa печка на пелети LUCA

Бренд: AlfaPlam
Краток опис: Alfa печка на пелети LUCA, Kрем, моќност 8,5kw, загревање на пов
Достапност:
Шифра: 69806
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1631

Редовна цена:

48,050 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

46,299 Ден.