Atlantic F17 design

Бренд: Atlantic
Краток опис: Atlantic F17 design, 3.000W, Панелна греалка Конвектор со механи
Достапност:
Шифра: 69741
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 381

Редовна цена:

5,899 Ден.