Fabbygo Кујнски Бојлер

Бренд: Fabbygo
Краток опис: Fabbygo Кујнски Бојлер, Нискомонтажен, 10л, 2KW греач
Достапност:
Шифра: 69709
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 712

Редовна цена:

2,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

2,689 Ден.