ST BH-2000FJ

Бренд: ST
Краток опис: ST BH-2000FJ, Superior Technology, Ѕидна Греалка за во бања, Вен
Достапност:
Шифра: 69704
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 760

Редовна цена:

2,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

2,259 Ден.