ST CHG-2000J

Бренд: ST
Краток опис: ST CHG-2000J, Superior Technology, Греалка конвектор, 2000W, при
Достапност:
Шифра: 69702
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 670

Редовна цена:

1,699 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

1,459 Ден.