MBS печка на пелети MBS Pelet 10kw

Бренд: MBS Smederevac
Краток опис: MBS печка на пелети MBS Pelet 10kw, Црна боја, моќност 10kw, заг
Достапност:
Шифра: 69630
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1594

Редовна цена:

47,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

43,649 Ден.