SAPIR

Бренд: SAPIR
Краток опис: SAPIR, SP-7100-DE, Проточен бојлер со чешма за кујна, моќност 30
Достапност:
Шифра: 69628
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 862

Редовна цена:

2,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

2,139 Ден.