Philips CA6700/98

Бренд: Philips
Краток опис: Philips CA6700/98, средство за отстранување на бигор од Saeco Es
Достапност:
Шифра: 69617
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 455

Редовна цена:

539 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

539 Ден.