De Longhi ECI 341.BK Distinta

Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi ECI 341.BK Distinta, Elegance Black, Апарат за еспресо
Достапност:
Шифра: 69606
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 482

Редовна цена:

12,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

11,799 Ден.