De Longhi ICM 15720.BK

Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi ICM 15720.BK, Апарат за филтер кафе, Инокс црна боја,
Достапност:
Шифра: 69603
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 364

Редовна цена:

3,799 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

3,699 Ден.