PANASONIC ES-RT67-S503

Бренд: Panasonic
Краток опис: PANASONIC ES-RT67-S503, Mашинка за бричење, Сребрено црна боја,
Достапност:
Шифра: 69565
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 523

Редовна цена:

4,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

3,499 Ден.