BaByliss 3D Control & Shave E868E

Бренд: BaByliss
Краток опис: BaByliss 3D Control & Shave E868E, Безжична машинка за брада 2 в
Достапност:
Шифра: 69511
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 592

Редовна цена:

2,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

2,999 Ден.