WHIRLPOOL WIE 2B19

Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL WIE 2B19, Вградна машина за миење садови, 60цм, 13 ком
Достапност:
Шифра: 69491
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 1670

Редовна цена:

17,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

15,999 Ден.