Alfa печка на пелети Kommo 21

Бренд: AlfaPlam
Краток опис: Alfa печка на пелети Kommo 21, печка на пелети за централно грее
Достапност:
Шифра: 69465
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1497

Редовна цена:

89,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

81,599 Ден.