Philips FC8670/01

Бренд: Philips
Краток опис: Philips FC8670/01, Правосмукалка, Боја Сива, Моќност на моторот
Достапност:
Шифра: 69458
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 655
Редовна Цена: 10,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

8,399 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 10,499 Ден. ДЕНАРИ