Philips HR7628/00

Бренд: Philips
Краток опис: Philips HR7628/00, Кујнски робот, 650W, Боја бела, Сад 2,1L, Бле
Достапност:
Шифра: 69296
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 726

Редовна цена:

5,359 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

4,019 Ден.