Philips HP8372/00

Бренд: Philips
Краток опис: Philips HP8372/00, Преса за коса, Боја Бела, Максимална температ
Достапност:
Шифра: 69294
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 624

Редовна цена:

6,199 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

4,339 Ден.