Philips SC1995/00

Бренд: Philips
Краток опис: Philips SC1995/00, Lumea Advanced IPL, Боја Белa, 250 000 lamp f
Достапност:
Шифра: 69292
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 776

Редовна цена:

16,590 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

16,590 Ден.