Philips BRE620/00

Бренд: Philips
Краток опис: Philips BRE620/00, Депилатор, Боја Бела, Безжична, 2 брзини, бро
Достапност:
Шифра: 69290
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 540

Редовна цена:

5,399 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

5,399 Ден.